Живи, добро звершай, як творив святий Миколай

З настанням зими усі діти з нетерпінням чекають святого Миколая: пишуть чудотворцеві листи, намагаються бути чемними, вчать віршики, пісеньки й танці. 16 грудня в нашому освітньому закладі відбулося свято "Живи, добро звершай, як творив святий Миколай". Виглядаючи святого Миколая, діти Тарасик (Фірич Захарій) та Улянка (Токар Ілона) вийшли йому назустріч і заблукали в лісі. Знайти чудотворця їм допомогли Ангелики (Антонів Ірина, Матушик Діана, Чир Яна), а оминути пастки Чортика (Підгурський Степан) дітям допоміг Вітер (Бойко Остап), який прогнав зловмисника. Тарасик і Улянка все ж прислужилися Миколаєві (Лазар Юрій), адже провели святого й ангелів у святкову залу, де вже чекали чемні діти. Дівчинка (Смолинець Соломія) від усіх діточок привітала святого Миколая і запевнила чудотворця, що всі були чемними, слухали маму й тата, молилися за близьких і добробут України.

Вихованці групи короткотривалого перебування й учні початкових класів вразили усіх присутніх талановитим виконанням пісень, танців, декламуванням віршів. Святий Миколай був задоволений стараннями дітей. На завершення вистави, за традицією, всі присутні заспівали"Ой хто, хто Миколая любить". Директор освітнього закладу Ферцович Марія Степанівна подякувала учням та вчителям за гарне свято, а також зазначила, що у нашій школі навчаються чемні, працьовиті й надзвичайно талановиті учні. Марія Степанівна побажала усім присутнім від святого Миколая передовсім духовних дарів: здоров'я, радості, успіху, миру.

Дякуємо заступникові директора з навчально-виховної роботи Різник Вірі Петрівні за організацію і проведення свята, а також нашим юним акторам, вихователеві групи короткотривалого перебування Грицишин Іванні , помічнику вихователя Клапі Світлані Володимирівні, учителям Ключник Любові Володимирівні, Антонів Ользі Іванівні, Матушик Мирославі Миколаївні, Керик Вірі Юліанівні, Милькус Лесі Романівні, а також музичним керівникам Рошкові Михайлу Петровичу і Хомутникові Володимиру Михайловичу за незабутнє свято.

Також дякуємо педагогові-організатору Смолинець Уляні Володимирівні та членам учнівського самоврядування за оформлену до свята фотозону.

Щиро дякуємо учениці 11 класу Ледвій Софії за підготовану відеоверсію вистави "Живи, добро звершай, як творив святий Миколай". https://www.facebook.com/1486214878095057/videos/1335196203583638

Учителі нашого освітнього закладу, за традицією, організували акцію "Таємний Миколай". Радіємо подарункам-сюрпризам.

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та у приміщенні

Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0