У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »


З метою вивчення пріоритету професій серед учнівської молоді, школярі Середкевицького НВК під керівництвом соціального педагога Токар Г.С. взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей у ДНЗ «Новояворівське ВПУ». Цікаві екскурсії у виробничих майстернях, відвідування гуртожитку, розповіді майстрів про важливість тієї чи іншої професії у сучасному суспільстві - залишили у відвідувачів неабиякі враження та спонукали до роздумів щодо вибору майбутньої професії. А їх у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» чимало. Серед жіночих є такі: перукар,кухар-кондитор,офіціант, бармен, кравець, закрійник. А юнаки можуть обрати професії слюсара з ремонту автомобілів, токара, водія автотранспортних засобів категорії ”С”
оператора комп’ютерного набору, обліковця з рєєстрації бухгалтерських даних
електрогазозварника, електромонтера з ремонту та обслуговування автомобілів, водія автотранспортних засобів категорії ”С” 
Столяра будівельного, тесляра, 
муляра, штукатура, лицьовальника-плиточника, монтажника гіпсокартонних конструкцій, маляра. Дякуємо адміністрації ДНЗ «Новояворівське ВПУ» та педагогічному колективу за теплу та гостинну атмосферу, за корисну, цікаву і таку потрібну інформацію щодо правильного вибору майбутньої професії серед учнівської молоді.

     

2017-2019 | Переглядів: 91 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

11 квітня на базі опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ст.» відбувся окружний етап фестивалю-конкурсу (вокальна частина) «І слово, і пісня, матусю, тобі». Вітаємо з перемогою Токар Анжеліку – уч.5 кл, Білець Софію – уч.5 кл. (дует),Антонів Дану- уч 8 кл. (соло),шкільний ансамбль «Дзвіночок» та музичного керівника Рошка Михайла Петровича. Дякуємо за плідну працю і бажаємо усім успіхів та перемог у наступних етапах конкурсу!

   

2017-2019 | Переглядів: 99 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»
5 квітня 2019 року відбулися районні спортивні змагання з волейболу. Наша команда посіла ІІ м. (серед шкіл Немирівського освітнього округу – І м. (змагання відбулися 21.03.2019)) Дякуємо за працю учителю фізкультури Ферцовичу Андрію Володимировичу та учасникам змагань:Жуковському Назарію, Зінчуку Ігору- учням -8-го кл., Приходу Андрію – учневі 9 -го класу, Воркові Максиму, Баліцькому Юрію,Задорожному Андрію - учням 10 кл., Кульпі Богдану , Товарянському Тарасу– учням 11кл. Бажаємо усім і надалі бути успішними!!

  

2017-2019 | Переглядів: 90 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи освітнього закладу, соціальний педагог Токар Ганна Степанівна та практичний психолог Кожушко Марія Володимирівна 29.03.2019 провели навчальний семінар на тему: «Ненасильницьке спілкування - мова життя». Метою заняття було ознайомити присутніх з різними моделями спілкування та їхніми особливостями, оптимальними шляхами виходу з проблемних ситуацій, розвивати уміння й навички ненасильницького спілкування,підвищити рівень поінформованості з обговорюваної теми,ознайомитися з різними моделями спілкування та їхніми особливостями,відпрацювати навички ефективної взаємодії під час використання різних моделей спілкування, формувати бажання подальшого самовдосконалення.
Цікаві та ефективні форми роботи від організаторів, дружнє спілкування в групах, доброзичлива атмосфера, додавали бажання працювати та вирішити ряд завдань: підвищити рівень поінформованості з обговорюваної теми,ознайомитися з різними моделями спілкування та їхніми особливостями,відпрацювати навички ефективної взаємодії під час використання різних моделей спілкування, формувати бажання подальшого самовдосконалення. 
Дякуємо соціальному педагогу Ганні Токар та практичному психологу Марії Кожушко за цікаво проведений семінар.

 

2017-2019 | Переглядів: 87 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

    

2017-2019 | Переглядів: 87 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Під такою назвою 14 березня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» під керівництвом заступника з НВР Різник В.П. та педагога-організатора Антонів О.І., відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 205-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Свято розпочала учениця 5 класу Токар Анжеліка, прочитавши напам’ять уривок із поеми «Княжна» («Зоре моя, вечірняя…). Учасники сценки із життя малого Тараса (Кульпа Остап, Антонів Данна, Антонів Назар, Фірич Захарій, Токар Анжеліка, Курило Степан) показали його мрійником, вигадником і мандрівником. Актори вказали на те, що ще в малому хлопчикові сусіди бачили велику людину.
Ведучі вечора Білець Тетяна й Кульпа Антоніна нагадали присутнім основні теми творчості Кобзаря.
Шевченкове бачення трагізму жіночої долі мистецьки передала Шелемех Аліна, продекламувавши поезію «Лілея». У виконанні учениць 6 класу прозвучали вірші Тараса Шевченка «За сонцем хмаронька пливе» (Рудик Анастасія) та «І досі сниться…» (Білець Марта). Про козацьку славу та незнищенність української духовної спадщини нагадала Антонів Соломія, прочитавши напам’ять уривок із вірша «До Основ’яненка».
Що ж до вокальної частини вечора, то особливо вразила гостей свята сучасна версія пісні «Тополя» на слова Тараса Шевченка у виконанні Антонів Данни та Антоніва Назара. Ансамбль «Дзвіночок» під керівництвом Рошка Михайла Петровича виконав пісню «Думи мої», а дует Антоніва Назара і Кульпи Остапа ― «Бандуристе, орле сизий».
Бібліотекар Баліцька Любов Володимирівна підготувала виставку творів Т. Шевченка та шевченкознавчої літератури.
Директор освітнього закладу Ферцович Марія Степанівна подякувала учням за активну участь у святі, за те, що люблять і шанують нашого пророка Тараса Шевченка.
На завершення свята усі присутні заспівали Шевченків «Заповіт». Хоча заповітна мрія Тараса Шевченка здійснилася ― Україна стала незалежною державою, але твори поета і досі не втратили своєї актуальності. Вони не тільки виховують в нас гордість за героїчне минуле нашого народу, а й почуття вірності народній справі і безмежної відданості своїй Батьківщині.

   

2017-2019 | Переглядів: 95 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

З метою пропагування грамотної , активної комунікації рідною мовою,
сприяння ефективному вивченню української мови,толерантного дотримування правил спілкування в соцмережах, учителем української мови та літератури Ферцович М.С.,був проведений відкритий урок у 7 класі на тему: Web-квест «Українською в соцмережах – закон!»
Перед початком уроку учнів вразила неймовірна кількість листів у різнокольорових конвертах – на партах, на дошці – всюди. Це забезпечило емоційний сплеск та налаштувало школярів на міркування, що є необхідною умовою ефективного спілкування.
На великому екрані – веб-сторінка з мережі Інстаграм, на яку тьютори викладали інформацію (виконані групами завдання)
Веб-квест, тобто гру в мережі, розпочала Листоноша (Смолинець Юліана) . Вона попросила розпечатати листи, які були у приміщенні, та зачитати їх уголос «ланцюжком». 
У листах – «золоті слова» про людину, про добро, про життя, його сенс , про рідну мову.
Марія Степанівна звернула увагу дітей на те, «що таких паперових листів, на жаль, сьогодні листоноші доставляють адресатам усе менше й менше, бо на зміну їм приходить інший вид комунікації – листування електронне. 
Наступним цікавим заняттям був конкурс - змагання між групами - «Мовний батл».Учні зачитували незвичні повідомлення, адресовані відомими людьми, і написали одноліткам смс-звернення із пропозицією спілкуватися надалі винятково українською мовою. Найцікавіші і найграмотніші повідомлення додавали команді бали до перемоги.
Варто відзначити, що атмосферу тепла, хорошого настрою та відчуття гордості за рідну мову додав перегляд міні-ролику «Леліймо рідне слово!»
Цікавим і творчим був підсумок уроку- написання в групах «Листа в майбутнє».
«Напишімо ж листи в майбутнє! Звернімося до нащадків! Скажімо їм заповітні слова! Закличмо зберігати багатства української мови! …людина, яка проповідує добро, любов і щастя рідною, українською мовою, поважає саму себе, бо черпає корінням наснагу із життєдайних соків своєї землі, єднаючи теперішнє, минуле і майбутнє…» - такими словами Марія Степанівна завершила урок, надихаючи семикласників якнайкраще продемонструвати свої знання з рідної мови та творчі здібності в «листах у майбутнє».
Учні писали листи, розміщували у мережі, зачитували варіанти з екрану.
Було визначено переможців гри. Свої конверти із «листами у майбутнє» школярі поклали у паперовий ящик із написом « 2028» .

  

2017-2019 | Переглядів: 107 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Переможці шкільного етапу конкурсу вірша про мову 
серед учнів 5-11 класів:
І місце:Токар Анжеліка – 5 кл, Антонів Олег –10 кл.
ІІ місце:Пелешко Аліна 11кл, Яковишен Вікторія – 5 кл.,Колодич Іванна- 5кл., Пилипець Іван –6 кл., Антонів Софія – 6кл., Смолинець Юліана –7 кл., Білець Тетяна – 8кл4 клас.., Антонів Ангеліна –9кл.,Забронська Діана –11кл.
ІІІ місце:Товарянська Тетяна -5кл., Курило Степан-5кл.
Переможці шкільного етапу конкурсу вірша про мову
серед учнів 1-4 класів:
І місце: Маланій Анна-Марія- 1клас, Фірич Захарій- 2 клас, Баліцький Матвій – 2клас, Токар Роман -3клас.
ІІ місце : Жук Уляна – 3 клас, Клепарівська Олена- 4клас, Шпонарська Тетяна -4 клас

  

2017-2019 | Переглядів: 83 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Дякуємо ученицям 9-10 кл. за активну участь у конференції та за змістовні доповіді на теми:
«Нова доба нового прагне слова» - (Грицишин Наталія- уч.9кл.), «Слів у мові мільйон, вибирайте найкращі…» - (Шелемех Аліна – уч. 9 кл.),
«Збережемо наш скарб-рідну мову» - (Лазар Мар’яна –уч. 10 кл.),
"Мова- душа і гордість нації" – (Курило Марія –уч. 10 кл.),
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова»

( Хомутник Оксана –уч. 10 кл.)

  

2017-2019 | Переглядів: 100 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)

Саме під таким девізом учитель української мови та літератури Ферцович М.С. провела квест-гру до Міжнародного дня рідної мови для 1-10 класів.
Метою гри було умотивувати учнівську молодь вивчати рідну мову, оберігати й примножувати її багатства;прищеплювати прагнення здобуття рідномовних знань та пропагування їх у молодіжному середовищі;виховувати почуття гордості за надбання нашого народу.
Усі учасники гри разом зі своїми класними керівниками були запрошені до спортивної зали, сівши групами, по класах за святково прибрані парти. Помічниками у проведенні святкового квесту була «Українська мова»,одягнена у вишиванку (Ледвій Софія, учениця 8 класу). Роль гідів виконували учениці 7-8 класів (10 країн з коронами-написами на голові: Фразеологія, Синтаксис, Лексикологія, Морфологія, Орфоепія, Орфографія, Граматика, Жести, Міміка, Шоу), вони ж і розносили завдання командам.) Бюро подорожей «Мовограй» гостинно відчинили перед учасниками гри Українська мова та її вірні помічники - Добринка і Мирик ( Фірич Захарій та Антонів Ірина- учні 2 класу). Вони гостинно запросили до мандрівки країнами. Десять станцій – випробовувань пройшли учасники квесту! До заходу долучилась уся шкільна родина! І от команди на старті… Путівники в руках! Боротьба запекла, команди зосереджені і наполегливі! Учасники довели, що мають знання! Знають рідну мову! Але на досягнутому не зупиняються. Бо, за словами Франсуа Вольтера : «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя».

  

2017-2019 | Переглядів: 101 | Додав: scoolsered | Дата: 2021-05-12 | Коментарі (0)


1-10 11-20 21-23