Свято Миколая

Уже стало традицією в переддень Святого Миколая підбивати підсумки учнівських досягнень за календарний рік. Цього року грошовими преміями та солодощами відзначено переможців і учасників Всеукраїнських предметних олімпіад шкільного етапу та переможців і учасників творчих конкурсів районного й обласного етапів. Керівник освітнього закладу Ферцович Марія Степанівна подякувала учителям за плідну працю з обдарованими дітьми та вручила учням грошові винагороди та солодощі.

Щиро дякуємо меценатам‚ які фінансово підтримали нашу обдаровану молодь. А саме: Василеві Дмитровичу Шелемехові‚ Олегові Миколайовичу Шелемехові, Іванові Петровичу Галамаю, Надії Степанівні Русин, Орестові Степановичу Більцю, Богданові Богдановичу Ледвію, Андрію Всеволодовичу Різнику, Володимирові Михайловичу Дубневичу, Дмитрові Романовичу Карпі, Володимирові Івановичу Костякові, Іванові Івановичу Лазару, Марії Василівні Дукаль, Павлові Романовичу Галамаєві.

Святий Миколай разом з ангеликами завітав до усіх наших діток початкової школи і вихованців ДНЗ, бо були дуже чемними

Переглядів: 113 | Рейтинг: 0.0/0