"Марафон написання листів"

"Марафон написання листів". Дякуємо учителеві правознавства Михайлові Михайловичу за хорошу ініціативу серед учнівської молоді- проявляти гідні вчинки, роблячи інших людей щасливими.

#МарафонНаписанняЛистів #W4R #ПишуЗаПрава #amnestyUA #змаганняМНЛ2021 #СередкевицькийЗЗСО

Цього року учні Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ст. уже вчетверте долучилися до глобальної правозахисної події від Amnesty International - "Марафон написання листів", у рамках якої всі охочі діти писали листи на захист прав людей із різних країн. Спільними зусиллями нам вдалося написати 97 листів та підписати 6 петицій- і це вагомі голоси за справедливість, за права та свободи людини, за чесне правосуддя, проти дискримінацій, тортур, незаконного ув'язнення...

Переглядів: 112 | Рейтинг: 0.0/0