Інавгурація президента учнівського самоврядування Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ст.

10 грудня на засіданні учнівського самоврядування відбулася інавгурація новообраного президента нашого освітнього закладу Токар Анжеліки. Після виконання державного гімну педагог-організатор Смолинець Уляна Володимирівна ознайомила присутніх із результатами виборів президента школи, а ведучі урочистості Кульпа Антоніна та Антонів Марія запросили до слова переможницю - ученицю восьмого класу Токар Анжеліку. У присутності членів учнівського самоврядування та адміністрації школи президент впевнено і врочисто склала присягу. Належно виконувати свої повноваження присягнули також нові очільники міністерств, а саме: прем'єр-міністр - учениця 8 класу Кирик Ірина, міністр освіти та науки - учениця 11 класу Кульпа Антоніна, міністр інформації та преси - учениця 11 класу Ледвій Софія, міністр культури та дозвілля - учень 10 класу Басараба Юрій, міністр турботи і милосердя - учениця 9 класу Рудик Анастасія, міністр охорони здоров'я - учениця 10 класу Віхоть Марія. Як символ того, що президент та міністри набувають своїх повноважень, Уляна Володимирівна почепила їм відповідні відзнаки.

Заступник директора з навчально - виховної роботи Різник Віра Петрівна привітала президента школи і нових міністрів з відповідальними і важливими для учнівського самоврядування дорученнями, і побажала згуртованості, єдності та успішної і цікавої праці.

Приємним сюрпризом для усіх присутніх було відеовітання новообраному президентові школи від попереднього президента, студентки Українського католицького університету Шелемех Аліни-Марії. Аліна побажала своїй наступниці плідної й успішної праці, цікавих проєктів, а також висловила впевненість, що, працюючи згуртовано, учнівське самоврядування втілить у життя все сплановане.

Дякуємо Уляні Володимирівні, за відмінно проведену урочистісту академію, Шелемех Аліні-Марії за вітання, підтримку й вболівання за рідну школу.

Вітаємо президента й усіх міністрів із офіційним призначенням і бажаємо успішної праці та вдало реалізовувати поставлені завдання.

Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0