Сайт Середкевицького НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

І до нашого колективу завітав щедрий Миколай

Андріївські вечорниці в Середкевицькому НВК

13 грудня учні 11 класу під керівництвом педагога-організатора Антонів Ольги Іванівни продовжили добру традицію нашого закладу, провівши андріївські вечорниці.

Головну роль — господині хати — майстерно зіграла Костяк Ольга (11 клас). Під її керівництвом дівчата ворожили про заміжжя, а саме: переставляли чоботи до порога; носили воду у роті, місили тісто, пекли балабушки, закликали собаку, щоб дізнатися котра з них швидше вийде заміж; рахували принесені до хати поліна, щоб довідатися чи у наступному році будуть мати пару та ін. Хлопці теж намагалися вгадати майбутнє, тому губами діставали персні із тарілок з водою. За повір’ям, хто виявиться  найспритнішим, той перший і одружиться. Не кожному парубкові вдалося  відкусити шматок калити — дівчата підвісили її високо та ще й добре пильнували.

Поміж ворожінням звучали народні пісні: «Цвіте терен», «Ой не ходи, Грицю…», «Летіла зозуля», лунали жарти. Комічна роль хлопця Романа, якому дівчата постійно підносять гарбуза, добре вдалася Кульпі Остапові (9 клас).

На завершення учасники вечорниць та гості разом заколядували «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Отже, проведений захід засвідчив, що наші випускники добре обізнані із народними звичаями, традиціями, фольклором, шанують їх та зберігають.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення свята.

  

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Грінвіч"
12 грудня учні 5-8 кл. Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ» під керівництвом учителя англійської мови Токар У.В. взяли участь у дев’ятому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвич». Такий конкурс поглиблює знання учнів з англійської мови та культури англомовних країн, дозволяє перевірити практичні вміння як з лексики і граматики,так і загальний розвиток учнів,сприяє розвитку уяви та творчого мислення школярів. Учасники конкурсу: 8 кл.-Жуковський Н.,Кульпа А.,Мазурок М.,Антонів Р.,Баліцька А.,Шміло І..7кл.-Дукаль В.,Пилипець І.,Смолинець Ю.,Шпонарська К..6кл.-Білець М.,Кріль К..5 кл.-Кольбух Д.,Курило С.,Курило А.,Товарянська Т.,Токар А.,Чир М. Усі діти старанно і уважно виконували завдання, хвилювалися і тепер з нетерпінням чекають результатів.

    

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»
07 грудня учні 2-6 класів Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» під керівництвом учителя математики Туз М.М. взяли участь в осінньому етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».
Такі конкурсні вправи дають змогу дітям заглибитися у світ нестандартного мислення, знаходити розв’язки логічних задач, які вимагають зовсім іншого підходу, ніж до розв’язування задач із підручника, і отримати хороші результати.

З 3 по 9 грудня учні 8-11 класу Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..- ДНЗ» в рамках Всесвітнього тижня інформатики під керівництвом учителя інформатики Карпи Л.В. взяли участь у конкурсі «Година коду». Діти з великим задоволенням створювали програми для улюблених персонажів відомих ігор. Майже всі учасники отримали сертифікати. 

  

   

Знайомство з мистецьким багатством Яворівщини

28 листопада 2018 року учні Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» разом з учителями (Різник В.П., Фірич А.В. та Ферцович А.В.) за сприяння відділу освіти Яворівської райдержадміністрації відвідали Новояворівський міський краєзнавчий музей.
Екскурсію розпочато із знайомства з історією міста Новояворівськ –наймолодшого міста України, яке виховало таких талановитих українців, як Андрій Кузьменко, Михайло Хома, Олег та Назар Русини та ін.
Експозиція музею має на меті познайомити відвідувачів із ужитковим та декоративним мистецтвом Яворівщини. Тут представлено взірці традиційного жіночого одягу та прикрас. Вишиті предмети демонструють характерну нашому краю техніку вишивання, яку так і називають – яворівкою. 
Відомо, що яворівський край найбільш уславлений через мистецтво забавкарства. Яворівські дерев’яні іграшки кольору сонця із візерунками зеленого, червоного та білого кольорів прикрашали ялинки Ватикану та Києва. «Візочки», «деркачі», «пташки» – щасливий спогад із дитинства яворівчан.
Яворівщина славиться також мистецтвом різьби по дереву (скриньки, тарілки та ін.), живописом (на папері, полотні, склі), лозоплетінням та рогозоплетінням. 
Екскурсія збагатила наші знання про культуру рідного краю, подарувала гарні емоції, засвідчила, що ми маємо чим пишатися і що передати нащадкам.

  

24 листопада відбувся районний етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо з перемогою команду учнів та їх наставників: Смолинець Юліану -7 клас ІІІ місце (учитель Ферцович М.С.) Шелемех Аліну- 9 клас, ІІІ місце ( учитель Фірич А.В.) Хомутник Оксану- 10 клас, ІІІ місце ( учитель Шелемех Л.С.) Лазар Анастасію -11 клас, ІІІ місце (учитель Антонів П.Г) Дякуємо усім за плідну працю і бажаємо й надалі бути успішними!!!

    

Вітаємо з перемогою команду Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» 22 листопада відбулися спортивні змагання з тенісу серед шкіл Немирівського освітнього округу. Наша команда посіла ІІІм. Дякуємо за працю учителям фізкультури Шокалу С.М. та Ферцовичу А.В. та учасникам змагань:Шміло Ірині – уч. 8кл., Антонів Соломі ї- уч. 9 кл., Приходу Андрію – уч. -9 кл, Воркові Максиму –уч. 10 кл. та Кульпі Богдану – уч. 11кл. Бажаємо усім і надалі перемог та бути ще більш успішними!!!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні такий день проводиться в більш ніж в 190 країнах світу. У п’ятницю, 30 листопада 2018 року у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» вчитель біології Климак М.М. та соціальний педагог Токар Г.С. провели заняття з елементами тренінгу до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом для учнів 9-10 класів на тему: «Своєчасні знання про СНІД - основа профілактики». Метою заняття було сформувати в учнів необхідні знання про існуючу проблему сучасності - ВІЛ/СНІД, що дозволить правильно усвідомити небезпеку хвороби і особисту відповідальність кожної людини за свою поведінку і здоров'я. Климак М.М., використовуючи мультимедійну презентацію, розказала про основні способи передачі ВІЛ та статистику поширення вірусу в Україні та світі. Перегляд відеоролика акцентував увагу присутніх на тому, що ніхто не застрахований від зараження ВІЛ та дав зрозуміти про необхідність підтримки і допомоги людям, що живуть з ВІЛ. Разом з Токар Г.С. усі виконали тренінгові вправи «Що Ви знаєте про СНІД?» та «Воскова паличка». Таке заняття дало можливість учням перевірити свої знання про ВІЛ-інфекцію та пeрeконатися, наскільки важлива підтримка ближніх навіть у бeзнадійній ситуації. Учні зрозуміли, що існуючі страхи в суспільстві часто виникають через низьку обізнаність людей про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією.

    

  

Вітаємо з перемогою у районному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з правознавства учителя Завадку Михайла Михайловича та команду учнів 9-11 кл: Антонів Ангеліну– ученицю 9класу, ІІ місце Шелемех Аліну - ученицю 9 класу, ІІІ місце Курило Марію – ученицю 10 класу, ІІІ місце Хомутник Оксану –ученицю 10 класу, ІІ місце Лазар Анастасію –ученицю 11 класу, ІІ місце.

Дякуємо за плідну працю! Так тримати!

Всесвітній День Гідності

У четвер, 29 листопада 2018 року у Середкевицькому НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» учитель правознавства Завадка М.М.провів заняття до Всесвітнього Дня Гідності для учнів 9-11 класів на тему: «Кожна людина має право на гідне життя»,  який у 2018 році відбувається одночасно у 70-ти країнах світу, де буде задіяно приблизно 700 000 осіб шкільного й студентського віку.  Учні переглянули відеозвернення Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич про те, що кожна людина має право на гідне життя і кожна людина у своїх діях повинна керуватися почуттям власної гідності.Учні побачили,як проходить цей захід у різних країнах світу. Під час заняття школярі уявляли середовище, в якому вони наново народжувалися, переглянули коротке відео від Далай Лами та колекцію метафоричних  світлин. У ході пошукової бесіди з ‘ясували, що таке  «гідність», прослухали захоплюючу  історію про гідність від телеведучої каналу «1+1» Наталії Мосійчук. Юнаки і юнки згадували та розповідали власні історії гідності, розмірковували про шкідливість корупції. Цікавим і повчальним для дітей було відео, яке підготував Офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини «Ще один день» про кібер-грумінг. Заняття завершилося написанням  листів  у майбутнє, в яких учні ставили  собі завданнями , що  вони робитимуть впродовж одного року, щоб вважати себе гідними людьми.#gdignity#gdignityUkraine

  

Вітаємо з перемогою у районному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з історії ученицю 9 класу Грицишин Наталію – ІІ місце , ученицю 10 класу Хомутник Оксану – ІІІ місце та їх наставника Хомутник Любов Федорівну. Дякуємо усім за плідну працю і бажаємо й надалі бути успішними! Молодці!

 З метою в залучення учнів до найвищих досягнень національної та зарубіжної літератури і культури, національних і загальнолюдських духовних цінностей, розвиток творчих здібностей учнів, виховання в них естетичного смаку, високої читацької та загальної культури,29листопада 2018 року у Середкевицькому НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" відбулася IIІ Міжнародна гра із зарубіжної літератури «Sunflower». Це було справжнє свято “сонячних квітів” для школярів, сповнених щирих надій на щасливе плавання безмежним і неповторним океаном літератури. 57 учнів 1-11 класів взяли участь у грі під керівництвом учителя зарубіжної літератури Фірич А.В. Це учні, які люблять, читають зарубіжну літературу, які зачаровані силою таланту великих письменників: Шекспіра, Гете, Джека Лондона, Жуля Верна, Андерсена, Хемінгуея, Кіплінга, Байрона…До участі у грі дітей спонукала допитливість, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання. На них чекали цікаві вправи, котрі вони виконували із захопленням і задоволенням. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до літератури.

 

                                    

Вітаємо з перемогою у районному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання (технологій) ученицю 9 класу Антонів Соломію та її наставника Баліцьку Любов Володимирівну за зайняте ІІ місце. Дякуємо за плідну працю! Молодці!Так тримати.

Зустріч з батьками першокласників

У Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» класний керівник 1класу Милькус Л. Р. та заступник директора з НВР Шелемех Л. С. провели заняття з елементами тренінгу для батьків. Метою заходу було надати батькам інформацію про адаптаційний період у школі; показати значення ролі батьків у період адаптації дитини до школи; визначити позицію батьків у стосунках «батьки- дитина-учитель». Шелемех Л. С. розповіла про теоретичні засади успішної адаптації першокласників в умовах НУШ та розкрила шляхи її реалізації, наголосивши на тому, що в житті дітей з’явилися нові умови життя та діяльності, нові контакти, нові стосунки, нові обов'язки, новий статус – ШКОЛЯР, а разом з цим навчальна діяльність стала провідною, розширилися зв′язки з навколишнім середовищем.

Присутні працювали над створенням моделі успіху в адаптаційний період першокласників, зупинившись на питаннях фізіологічної зрілості, інтелектуальної, комунікативної, мотиваційної, емоційно-вольової та психологічної готовності дітей. Класний керівник Милькус Л.Р провела такі вправи з батьками першокласників: «Це моя дитина», «Резинка», « Рука допомоги», «Скріпка», рольова гра «Перший раз у перший клас», тест «У нашій родині - першокласник». Усі активно працювали в групах, вносили свої пропозиції, щодо вирішення проблем, обговорювали життєві ситуації та робили відповідні висновки. На кінець заняття батьки на паперових дитячих долоньках написали побажання та прохання вчительці.

Віримо,що дружня і тепла атмосфера такої зустрічі – це шлях до партнерства вчителів та батьків у дуже важливій справі – допомогти нашим дітям опанувати основи наук.

   

Вітаємо з перемогою у районному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з основ християнської етики учителя Завадку Михайла Михайловича та команду учнів 8-10 кл:
Курило Марію – ученицю 10 класу, ІІ місце
Шелемех Аліну - ученицю 9 класу, ІІІ місце
Ледвій Софію – ученицю 8класу, ІІІ місце
Дякуємо за плідну працю! Так тримати!

04 листопада відбувся районний етап Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.

Вітаємо переможців:

Лазар Анастасію -11 клас, ІІІ місце (учитель Токар У.В.)

Хомутник Оксану- 10 клас, ІІ місце( учитель Ферцович Ю.В.)

Шелемех Аліну- 9 клас, ІІ місце( учитель Ферцович Ю.В.)

Антонів Ангеліну -9 клас ІІ місце (учитель Ферцович Ю.В.)

Смолинець Юліану -7 клас ІІІ місце (учитель Токар У.В.)

Велика заслуга в успіху команди її керівників – Токар Уляни Володимирівни та Ферцович Юлії Володимирівни. Дякуємо за плідну працю і бажаємо й надалі бути успішними!!!

Міжнародний День енергозбереження.
11 листопада в Україні та світі відзначається міжнародний День енергозбереження. Основна мета свята – привернути увагу до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії.
13 листопада, у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІст. -ДНЗ» фахівець з екоосвіти Регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» Задорожна Надія Ігорівна спільно з учителем фізики Туз Марією Михайлівною провели заняття з учнями 7 та 8 класу на тему: «Чому нам усім потрібно берегти енергію?»
Задорожна Н.І. цікаво, з використанням мультимедійної презентації, розказала учням, як неефективне використання енергії впливає на зміну клімату на планеті і що може зробити простий громадянин, щоб життя на планеті у майбутньому не було під загрозою.
Учитель фізики Туз М.М. розказала присутнім про енергозбереження в побуті. Вона зосередела увагу дітей, як можна покращити екологічний стан навколишнього середовища у зв’язку з енергозбереженням. 
Підсумовуючи відповіді дітей щодо збереження енергії, фахівець з екоосвіти Задорожна Н.І наголосила , що дбайливе ставлення до енергії дозволяє нам отримати необхідні енергетичні послуги і при цьому зберегти природні ресурси, які безповоротно спалюються для отримання тепла і електрики, забруднюючи при цьому навколишнє середовище.
«Крім цього, ми заощаджуємо гроші - адже за енергоресурси ми багато платимо, а також допомагаємо знизити внесок людства у зміну клімату», -зауважила Туз М.М.

     

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 09 листопада, в День української писемності та мови, учні Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ»  разом з учителями-словесниками долучилися до акції та написали вісімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Українське радіо започаткувало таку акцію ще у 2000-му році. Відтоді щороку учні нашої школи беруть участь у написанні диктанту. Прес-центр Українського радіо зазначає, що  популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком,а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

«Радіодиктант – це хороший проект. Він змушує задуматися над своїми знаннями рідної мови. Приємним є те, що ми разом з тисячами українців на одній хвилі», - зазначають наші словесники.

                                                         

                                        

 З 1 по 31 жовтня в Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» проходив місячник  шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»9до 100- річчя від дня народження В.О.Сухомлинського).

У цей період були проведені такі заходи:

  1. Вікторина присвячена з дня народження В.Сухомлинського (7 клас).

Цікавими були конкурси. А перемогу у цій вікторині здобула команда №2.

  1. Бібліотекар каліцька Л.В. ознайомила  першокласників з бібліотекою. Розказала казочку «Гаманець» (діти слухали з захопленням). Познайомились з книжками В.Сухомлинського «Всі добрі люди – одна сім'я», «Бути людиною», «Добра наука»

Розказала оповідання «Найгарніша мама», «Чорні руки», «Найщасливіша людина в світі». Першокласники теж розповідали свої оповідання.

  1. У конкурсі малюнків до казочок і оповідань В.Сухомлинського «Малюю улюблену казку» взяли участь учні 2-6 класів. Найкращими були роботи:

«Лінива подушка» - Фірич Захарій

«Лисячий хвіст» - Кріль Євгенія

«Рибка і жабка» - Кріль Катерина

«Їжак і місяць»  - Кожушко Станіслав

«Чорнобривці» - Лазар Роман

«Всі добрі люди-одна сім'я» - Матушик Діана

«Мальва і хатня квітка» - Лазар Олена

  1. З учнями 4 класу проведена бесіда «Дітям про В.ОСухомлинського». Бібліотекар ознайомила учнів з біографією В.Сухомлинського. Обговорили оповідання: «Важко бути людиною», «Добре слово», «Здрастуйте», «Камінь», «Образливе слово».
  2. Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі казку» (діти читали своїм батькам, дідусям, бабусям і молодшим братикам і сестричкам казки).
  3. Організована книжкова виставка до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського.

         

Цікава екскурсія

29 жовтня 2018 року за сприяння відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації,  учні 7-11кл. та вчителі (Різник В.П., Фірич А.В. та Карпа Л.В.) Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» здійснили екскурсійну подорож до міста Львова. Незабутніми моментами поїздки стала прогулянка Стрийським парком, центральними вулицями міста і, звісно ж, відвідування музеїв. Цього разу учні змогли поглибити знання про так званий «львівський період» життя і творчості таких визначних постатей української культури як Іван Франко та Михайло Грушевський. Усі відвідали Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франка та Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові.

Музейні експозиції відтворюють початок ХХ ст., коли на околиці тодішнього Львова, у сусідніх будинках, замешкали два відомі доктори. Для учнів цікаво було ознайомитися із побутовими умовами відомих львівських міщан, побачити їхні особисті речі, світлини, які ілюструють важливі події з їхнього життя. Особливо сподобалася відвідувачам «Гуцульська кімната» у будинку Грушевських, де культура цього етнографічного регіону, у якому любив відпочивати професор, представлена керамікою, традиційним одягом, прикрасами, меблями тощо.

Ця екскурсія запам’ятається надовго. Учні гарно провели час,  та ще й поглибили свої знання про історико-літературний процес початку ХХ ст.

27 жовтня 2018 року на юридичному  факультеті Львівського національного університету імені Іванка Франка відбулися обласні правові дебати. Команда Яворівського району, яку представляли учні 10 -11 класів Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ » (Лазар Анастасія -11кл.,Хомутник Оксана -10 кл., Курило Марія- 10кл )  посіла  3 місце. А Лазар Анастасія отримала  ще грамоту у номінації   «Кращий оратор». Дякуємо  керівнику команди Завадці Михайлу Михайловичу за високу підготовку учнів до обласних правових дебатів і бажаємо й надалі бути  такими успішними!

       

«Козацькі забави-2018»

23 жовтня 2018 року рій «Нащадки козаків» Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» взяв участь у районній грі «Козацькі забави-2018». Змагання організували методисти відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Галина Мирославівна Каліцінська та Богдан Володимирович Флис. Традиційно гру організовано та проведено на високому фаховому рівні. Відкривали змагання учні Новояворівської ЗОШ І–ІІІ ст. №3, саме їхній освітній заклад цього року приймав новітніх козаків та козачок. А охочих проявити свою військову та фізичну підготовку, інтелектуальні здібності, знання історії виявилося чимало, адже у грі взяло участь 16 команд із освітніх закладів району.

Із вітальним словом до учасників змагань звернулися начальник відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Михайло Петрович Дорош, директор Новояворівської ЗОШ І–ІІІ ст. №3 Володимир Миколайович Гірка, методисти відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Галина Мирославівна Каліцінська та Богдан Володимирович Флис, які побажали командам якнайкраще проявити свої здібності, навчитися чогось у суперників та гарно провести час.

Команди змагалися у таких конкурсах: візитка рою, перетягування линви, козацька вікторина, конкурс капітанів, козацька естафета, конкурс писарів. Наші вихованці якнайкраще продемонстрували військову підготовку, здобувши першість у конкурсі «Візитка рою». Ґрунтовні знання з історії України забезпечили нашій команді перемогу в козацькій вікторині. Призове місце «Нащадки козаків» вибороли і в козацькій естафеті.

Гра була цікавою, запальною, емоційною, тож після виснажливих конкурсів учасники підкріпилися традиційною козацькою їжею – кулішем.

Хвилюючим моментом гри було нагородження команд, адже переможців визначено за підсумками усіх конкурсів й інтригу було збережено до кінця гри. Організатори вручили командам нагороди: канцелярське приладдя, цінні подарунки (флеш-карти, м’ячі, настільні ігри), переможцям – кубки та грошові премії. Подяками відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації відзначено також вчителів, які супроводжували команди на гру.

Дякуємо організаторам Галині Мирославівні Каліцінській та Богдану Володимировичу Флису за справжнє військо-патріотичне дійство.

Приємно, що наші учні вкотре продемонстрували патріотизм, дисциплінованість, командний дух, жагу до перемоги, здобувши призове третє місце. Вітаємо їх і пишаємося ними. Дякуємо усім членам рою «Нащадки козаків»: Лазар Анастасії, Шелемех Аліні, Більцю Дмитру, Дракусу Миколі, Ворку Максимові, Баліцькому Юрію, Задорожному Андрієві, а також шкільному фотографу – Кульпі Остапу.

За належну підготовку команди до гри дякуємо директорові нашого освітнього закладу Ферцович Марії Степанівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Різник Вірі Петрівні , вчителеві захисту Вітчизни Хомутнику Володимиру Михайловичу, вчителям фізичної культури Ферцовичу Андрієві Володимировичу та Шокало Сергію Михайловичу, вчителям історії України Хомутник Любові Федорівні та Завадці Михайлові Михайловичу.

    

Вітання для наших воїнів

До Дня захисника України учні Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» долучилися до акції з виготовлення вітальних листівок для наших воїнів. Із 24 вересня до 8 жовтня наші вихованці разом із батьками та класними керівниками працювали над тим, щоб через малюнок, віршик, текст передати свою вдячність військовим. Вітаючи захисників із професійним святом, діти бажали найголовнішого — здоров’я та швидкого повернення до своїх рідних.

Дорогі воїни, зі святом Вас! Нехай Пресвята Богородиця-Покрова захистить Вас і збереже Україну.

Вітаємо з перемогою  ансамбль

Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» « Дзвіночок» !

11 жовтня відбувся окружний етап Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» на базі  Немирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наш ансамбль « Дзвіночок» посів  І м.у номінації Вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі (вікова категорія 13-14років).   Дякуємо за посильну  працю учителеві музики Рошку М.П., заступнику директора з НВР Різник В.П., а також учасникам фестивалю: Смолинець Юліані, Дукаль Вероніці , Пилипець Ірині, Віхоть Марії, – учням 7 класу, Кульпі Антоніні, Антонів Данні, Ледвій Софії, Баліцькій Анастасії, Антонів Марії та Барабан Вікторії – учням 9 класу. Бажаємо усім і  надалі бути успішними та перемоги у наступних етапах Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» !

 

Вітаємо з перемогою   команду

 Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»
11 жовтня відбулися спортивні змагання з футболу серед шкіл Немирівського освітнього округу. Наша команда посіла ІІІм.  Дякуємо за  працю учителям фізкультури Шокалу С.М. та Ферцовичу А.В.  та учасникам змагань: Пирську Максимові, Кохману  Ростиславові - учням 6класу, Більцю Віталію, Шпонарському Руслану, Чиру Валентину, Задорожному Степану- учням 7кл., Зінчуку Ігореві, Снігуру Олегові, Лазару Юрію, Жуковському Назарію - учням 8 кл. та Приходу Андрієві, Кожушку Віталію, Лазару Максимові, Дукалю Роману, Залуцькому Григорієві – учням 9 класу. Бажаємо усім і надалі перемог та бути ще більш успішними!!!

Вклоняюсь святості Твоїй, учителю!

У першу неділю жовтня червона сторінка календаря нагадує нам про особливе свято — День працівника освіти. Щороку, напередодні, у п’ятницю, учні вітають своїх наставників квітами, теплими словами. Хоча це свято має свою історію, кожного разу воно виходить особливим, неповторним, як і серця дітей…

У цей день кожного вчителя Сердкевицького НВК «ЗОШ IIII ст. ДНЗ». на порозі школи із квітами та музикою, запрошенням на святковий концерт зустрічали одинадцятикласники. Ще одним сюрпризом для вчителів стала декорована паперовими квітами, кольоровими кульками та стрічками школа. Святковий настрій поширювався миттєво.

На великій перерві учні 9-11 класів майстерно виконали флешмоб, де через танцювальні рухи висловили вдячність учителям.

Кульмінаційним моментом святкування стала концертна програма, яку підготували учні одинадцятого класу разом із своїм керівником Анною Володимирівною Фірич. Свято видалося дуже патетичним та емоційним. Проте не бракувало і жартів. Зокрема гостей потішили гумористичні сценки із життя вчителів, «скориговане» учнями інтерв’ю з учителями та ін., танці у виконанні вчителів тощо. Запам’ятався також і виступ учнів початкових класів, які у гумористичній формі вказали на нелегку долю вчительських дітей.

На святі лунало багато музики, пісень під супроводом музичного керівника Михайла Петровича Рошка. Зачарував усіх присутніх і вальс у виконанні

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
uCoz