Сайт Середкевицького НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

Вітаємо з перемогою рій «Патріоти»!

 У середу, 30 травня, учні Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»(рій «Патріоти») представляли Немирівський округ у районних змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на території с.Верещиця. Серед роїв із п’яти  загальноосвітніх освітніх закладів Яворівського району (Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бірківського НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ імені Тараса Шевченка» та Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..- ДНЗ»), у справедливій боротьбі, рій « Патріоти» здобув перемогу-І місце. Дякуємо учителю ЗВ Володимиру Хомутнику ,  за посильну  підготовку наших учнів до змагань, а також учасникам ( Шелемеху Станіславу, Ферцович Ірині, Лазар Анастасії, Дукалю Дмитру,Більцю Дмитру, Антоніву Сергію, Пилипцю Сергію, Дракусу Миколі) за витривалість , за мужність, за кмітливість  і, просто, за працю, яка приносить успіх. Окремо вдячні Любові Хомутник та її учениці Аліні Шелемех  за підтримку рою та за смачні обіди для наших «Патріотів».

Успіхів вам усім у наступному (обласному) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») !!!  

Прощавай, букварику!

17 травня відбулося головне свято для наймолодших учнів Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» – прощання із буквариком. Хлопчики й дівчатка демонстрували свої таланти, вміння та навички, яких набули за рік. Віршики, пісеньки, танці у виконанні юних артистів надзвичайно потішили гостей – батьків, дідусів та бабусь, вчителів та учнів молодших класів. Багато теплих слів прозвучало для найрідніших людей. Вдячність матусям діти висловили музичними композиціями. Пісня про бабусину колискову, яку виконав Фірич Захарій, не залишила байдужим жодне серце. З особливим трепетом її слухали бабусі, які завітали на свято.

Класний керівник Любов Володимирівна Ключник зачарувала усіх виконанням сучасної версії романсу Є. Гребінки «Ніч яка місячна…», яке стало подарунком для її вихованців та усіх присутніх.

Важливим етапом свята було прикріплення до символічного сонечка літер абетки. При цьому діти висловлювали гостям щирі побажання, пов’язані з кожною літерою.

Завершальною частиною святкового концерту було виконання патріотичної композиції, присвяченої нашій Батьківщині.

Дивлячись на цих усміхнених, надзвичайно талановитих дітей в національному вбранні, хочеться побажати їм миру, радості та всіляких успіхів. За ними майбутнє держави.

Дякуємо Любові Володимирівні за організацію і проведення прекрасного свята  - «Прощавай, букварику!»

    

Вітаємо з перемогою рій «Патріоти»

Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

 (І м серед шкіл Немирівського освітнього округу у військово- патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»)) !!!

Дякуємо за плідну працю наставникам: Хомутнику В.М.- учителю Захисту Вітчизни, Різник В.П.- заступнику директора з НВР, а також -  ройовому Шелемеху С. ,членам рою - Ферцович І.,Лазар А., Дукалю Д., Антоніву С., Більцю Д.,Кульпі Б., Дракусу М. та усім учителям, які доклали зусиль до спільної перемоги! Бажаємо і надалі бути успішними!!!

 

Районний семінар бібліотекарів

10 травня на базі Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Читання як стратегічно важлива компетентність для сучасної молодої людини». У семінарі взяли участь  методист районного методичного кабінету Ірина Меленчук та бібліотекарі із  загальноосвітніх  закладів району

Основну увагу роботи учасників семінару було зосереджено на проблемі формування інтересу учнів до читання.  Розв’язувалось головне завдання бібліотеки – зацікавити, здивувати читача, розбудити фантазію, викликати бажання звертатися до книги, інтелектуального спілкування, самоосвіти, розвивати пізнавальні інтереси учнів, виховувати особистість, гармонійно розвинену, високоерудовану, висококультурну.

Зі словами привітання до учасників семінару звернулись казкові герої: Колобок , Червона Шапочка, Лисичка- Сестричка, Вовк- панібрат,Коза-дереза, Царівна Жаба, Буратіно і Мальвіна, Дюймовочка та Кіт в чоботях.   Червона Шапочка подарувала усім присутнім смайлики для хорошого настрою впродовж семінару. Учні 11 класу побажали творчих успіхів у нелегкій і такій корисній праці бібліотекаря та заспівали разом з класним керівником пісню «Нічого не бійся в кінці сценарію happy end»  Директор Марія Ферцович розповіла про роботу педагогічного колективу, про роль книги і бібліотеки в освітньому  процесі та про  співпрацю шкільного бібліотекаря з учителями. Баліцька Л.В. виступила з доповіддю у вигляді презентації на тему: «Формування і розвиток читацької компетентності учнів засобами шкільної бібліотеки»

Учителі провели відкриті уроки. Чопек О.Я. – «Проект «Гриби»» (6 кл.), Хомутник Л.Ф. «Історичні герої в художній літературі» (8кл), Завадка М.М. «Сучасні книги,що були екранізовані»(10 кл.)

Завершальним етапом семінару була розважальна програма «Конкурс книжкової краси». Класні керівники 1-10кл та вихователь ДНЗ разом зі своїми вихованцями інсценізували уривки казок та художніх творів. Ведуча свята Шелемех Аліна (уч. 8 кл.) по черзі запрошувала на сцену поціновувачів книжкової краси. Дошкільнята представили уривок з казки «Білосніжка і семеро гномів»( Токар Анжеліка (уч. 4 кл),  Байорок Максим, Шпонарський Вадим і Шпонарський Данило, Русин Сергій, Лазар Андрій, Кульпа Дмитро,  Шміло Андрій та вихователь ГрицишинН.І). Першачки інсценізували казку «Колобок»  ( Бойко Остап, Антонів Софія, Фірич Захарій, Матушик Діана, Рудик Михайло, Антонів Ірина  та кл.кер. Ключник Л.В.). «Влаштували біля хати круговерть Круть і Верть»- це  учні 2кл. розказали присутнім, що  усім потрібно працювати.  ( Токар Роман, Головецька Марта, Кирик Іванна, Антонів Ірина та кл кер. Матушик М.М.) . Про те,що на добро - відповідати добром, вчили герої казки «Лисичка та Журавель» (Учні 3кл. та кл. кер. Керик В.Ю.). Готувала і частувала смачним варенням винахідлива  Маша свого друга Ведмедя.( Учні 4 кл. Білець Софія, Білець Ілля та кл. кер. Милькус Л.Р.).

Про розум і кмітливість мудрої дівчини, про чесність та працьовитість бідного брата та про несправедливість багатого брата розказали герої казки «Мудра дівчина» (учні 5 кл.- Кріль Катерина, Пилипець Івань, Антонів Софія, Кохман Ростислав, Галамай Павло та кл. кер. Карпа Л.В. ).  «Багатий внутрішній світ та добре серце можуть допомогти влаштувати особисте життя»,- навчають герої казки «Попелюшка» (Учні 6 кл.(Смолинець Юліана, Басараба Юрій, Сирота Марія та кл. кер. Сирота Н.І.). Учні 7 кл. (Антонів Роман, Жуковський Назарій , Шміло Ірина, Кульпа Антоніна, Білець Тетяна, Антонів Марія, Кохман Назарій та  кл.кер. Токар У.В.) продемонстрували мовою оригіналу уривок з роману( Перший урок квідичу) Джоани Роулінг «Гаррі Поттер». Як вибирати дівчину, щоб мати доброго супутника в житті, вчили герої твору І.С. Нечуя- Левицького «Кайдашева сім’я»-Карпо та Лаврін–учні 8кл( Кульпа Остап та Дукаль Роман та кл. кер. Хомутник Л.Ф.).

Про те, що  кохання на відстані може зберегти велика щира любов, продемонстрували герої твору Івана Котляревського «Наталка Полтавка» (Учні 9 кл. - Дацко Маряна, Лазар Маряна, Галамай Денис, Ворк Максим, Забронський Максим та кл. кер . Ферцович Ю.В.) . Світ людини і світ природи постав перед глядачами в усіх суперечностях. Саме єдність краси людини і природи як основу гармонійного життя показали герої драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». (Учні 10 кл. - Кульпа Богдан, Лазар Анастасія ,Забронська Діана) та учитель укр. мови та літ. Антоні П.Г.). А на програму «Світське життя»  з Катериною Осадчою запросили гостей випускники школи (Ферцович Ірина, Баліцька Аліна, Антонів Іван, Пилипець Сергій, Дукаль Дмитро, Шелемех Станіслав та кл.кер. Завадка М.М.)

Вокальні номери свята прозвучали у виконанні хлопців-першокласників –Фірича Захарія та Бойка Остапа (пісня «Казки мої, улюблені казки…»), учениць 7 кл.- Кульпи Антоніни та Антонів Данни (пісня « Свято казки») та учениці 4 кл. -Білець Софії (пісня «Вітаємо»)

Підсумком святкової програми став флешмоб дівчат 8-11кл. на тему: «Читати – це модно!»

Методист РМК Ірина Богданівна Меленчук  подякувала адміністрації школи, бібліотекарю та всьому педагогічному колективу за вдало і змістовно проведений семінар. А також наголосила на тому, що книга в сучасному світі технологій продовжує залишатися справжньою скарбницею мудрості.  

      

День цивільного захисту
 

З метою навчання дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ» був проведений День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
У всіх класах та ДНЗ були проведені уроки  з тематики Цивільного захисту(5-11кл) та безпеки життєдіяльності (ДНЗ,1-4кл). Успішною була  евакуація учасників освітнього процесу.    Учитель ЦЗ Хомутник В.М. разом з учнями 9-11 кл. організував  показові навчання на тему: «Характеристика осередку ядерного, хімічного та бактеріологічного ураження. Перша медична допомога при ядерному, хімічному та біологічному (бактеріологічному)ураженні »

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

І лунало над Середкевицьким краєм…

Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.
Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,
'Христос воскрес!' усі разом мерщій заспіваймо.
Хай мир у серці нашому панує.
Хай ангел Божий щастя нам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У неділю, 29 квітня, на подвір’ї Середкевицького НВК панувала святкова атмосфера. Тут відбулася Великодня зустріч парафій Немирівського деканату. Учасники величного дійства з с. Смолин, з с. Дрогомишль, з с. Завадів, з с.Вороблячин разом з нашими Середкевицькими парафіянами подарували справжнє свято для усіх присутніх – Водіння гаївки, гагілки, ягілки, що є невід’ємною частиною християнської культури.

Дякуємо усім учасникам та організаторам за прекрасно проведений час.

    

Вітаємо!!!
Токар Анжеліку – уч.4 кл, Кульпу Антоніну- уч 7 кл. , шкільний ансамбль «Дзвіночок» та музичного керівника Рошка Михайла Петровича з перемогою в окружному етапі фестивалю-конкурсу (вокальна частина) «І слово, і пісня, матусю, тобі» 
Дякуємо за плідну працю і бажаємо вам успіхів та перемог у наступних етапах конкурсу! 
Конкурс відбувся 12 квітня на базі опорного закладу Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  

Вітаємо наших дівчат-футболісток

та ФК «Янтарочка» з перемогою!!!

Білець Ольга та Ферцович Ірина- учениці 11 класу Середкевицького НВК у складі ФК « Янтарочка» (Новояворівськ)- бронзові призери Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд (WU -15) першої ліги 2018 (Про це повідомляє Федерація футболу Яворівського району)

Приємно, що наші учні докладають часточки своїх зусиль, щоб успішною була наша Яворівщина.

Дівчата, ви молодці! Ми пишаємося вами! Подальших успіхів та перемог вам і вашим наставникам!

   

Навчально-практичний семінар

30 березня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» з метою забезпечення готовності педагогів до впровадження змін, які готує Концепція НУШ , був проведений навчально-практичний семінар на тему: «Нова українська школа. Що змінюється для вчителів?» Зі вступним словом та планом роботи виступила директор  Марія Ферцович. Вона наголосила на тому, що у найближчій перспективі затребуваними на ринку праці будуть фахівці, які вміють учитися протягом життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі. Чи готує до цього наша школа? Що потрібно зробити, аби вона стала простором освіти для сучасних українців? Ідеологію змін в освіті простою мовою пояснює Концепція нової української школи.

Соціальний педагог Токар Г.С. з учасниками семінару провела тренінг , на якому розглянули питання сутності психолого-педагогічних компетенцій вчителя на шляху формування Нової української школи та методи їх формування. Педагоги відпрацювали ряд практичних вправ з метою формування професійно-значущих особистісних якостей вчителя.

 З презентацією щодо основних положень Концепції Нової української школи, зокрема, про особливості організації освітнього процесу  (особистісно-орієнтована модель освіти, формування загальнолюдських цінностей,структура освітнього процесу, організація освітнього середовища),педагогіку партнерства, мотивації вчителя, виступила заступник директора Шелемех Л.С.

Особливо емоційною була практична частина заняття, на якій Шелемех Л.С. запропонувала колегам створити модель учителя та учня нової української школи, використовуючи новітній спосіб організації навчальної діяльності – леп бук. Об'єднавшись в команди, учителі підготували та чудово презентували (Антонів П.Г., Хомутник Л.Ф. Милькус Л.Р., Токар У.В.)  свої проекти у формі лепбуків.

  

26 березня учні Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» разом з учителями Різник В.П., Хомутник Л.Ф. та Рудик Н.І.  за сприянням відділу освіти Яворівської РДА відвідали старовинний Львів, прогулялися центральними його вулицями, поблукали лабіринтами підземель, послухали цікаві факти та легенди з міської історії. Усім надзвичайно сподобалася екскурсія підземеллям церкви св. Петра та Павла, яку провела випускниця нашої школи, вчитель Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III cтупенів № 81 ім. П.Сагайдачного Христина Шелемех. Особливо вражають три панорами міста: «Княжий Львів (ХІІІ ст.)», «Готичний Львів (ХV ст.)», та «Ранньомодерний Львів (1740–50-ті роки). Така експозиція уможливлює простеження змін, які переживало місто від часу створення до сьогодення.

Завдяки екскурсії у Музей визвольної боротьби України учні збагатили свої знання із історії визвольних змагань у першій половині ХХ ст. на території нашого краю. З особливою увагою відвідувачі слухали співробітника музею про діяльність таких молодіжних спортивних організацій, як «Сокіл» та «Січ». Із зацікавленням учні розглядали зброю, військовий одяг, документацію, гроші, карти, військові знамена та інші експонати.

Стомлені, але сповнені вражень учні повернулися додому. Цього разу княже місто відкрило нам лише частинку своїх таємниць, тому ми в очікуванні нових подорожей, зустрічей, вражень…

     

Уклін Тобі,Тарасе!

Цьогоріч, як і завжди, у  Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ відзначили 204 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Захід на тему:«Уклін Тобі, Тарасе» підготували учні 2-го та 5-го класу під керівництвом учителів Матушик М.М.,Ганжі О.П. та Рошка М.П.

Ведучими були учениці 6 класу Дукаль Вероніка та Смолинець Юліана. Особливе зацікавлення глядачів викликали сценки із життя малого Тараса. Цікаво зіграли ролі Токар Роман та Антонів Софія, а також Кохман Ростислав та Кріль Катерина.

Неабиякі здібності учні проявили, декламуючи твори Шевченка. Взірець виразного читання поезії учасникам свята показала Ольга Петрівна, прочитавши напам’ять поезію «Мені тринадцятий минало…».

Кульмінаційним моментом заходу стало спільне з місцевим сільським ансамблем (керівник Білець М.І.) виконання  пісень на слова  Т. Шевченка та участь учителів у флешмобі з читання віршів поета.

З вітальним словом та словом подяки виступив сільський голова Михайло Смолинець. « Спільно вшанувавши пам'ять Т.Г.Шевченка, ми славимо та продовжуємо творчість великого геніального Кобзаря», - наголосив він.

     

«Збережімо первоцвіти!»

Саме  під таким гаслом 22 березня пройшла чергова зустріч учнів та вчителів Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» із фахівцем з екоосвіти Регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» Задорожною Надією Ігорівною.

Під час заняття діти 6 та 7 класів змогли ознайомитися із основними видами весняних квітів, яким загрожує зникнення. Важливо, що частина із представлених назв, поширена у нашому регіоні. Учнів зацікавив факт, що практично усі первоцвіти наділені лікувальними властивостями, які використовують у народній медицині та гомеопатії.

Надія Ігорівна зауважила, що більшість первоцвітів занесено до Червоної книги України. Це всі види підсніжників, сон-трава, шафран, дикоростучі тюльпани, горицвіт та багато інших. Ці рослини підлягають суворій охороні згідно з Положенням про Червону книгу України. Їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати частини цих рослин. Продавати дикоростучі рослини заборонено! Згідно із Законом України «Про рослинний світ», Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» за продаж рослин накладається штраф від 20 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Зриваючи квіти, особливо рідкісні, ми завдаємо непоправної кривди природі, адже таким чином не дозволяємо квітці дати насіння та розмножитися.

Підсумовуючи, варто навести цитату Віктора Гюго «Квітка, яку ми не зриваємо, — єдина, що ніколи не втратить своєї краси та аромату».

Також у цей день учні 10 та 11 класів  разом із Задорожною Н. І.провели акцію, присвячену Годині Землі. Надія Ігорівна  та учителі Сирота Н.І, Хомутник Л.Ф., Різник В.П. закликали усіх присутніх долучитися до акції 24.03.18. о 20:30.

Дякуємо Надії Ігорівні за цікаву та корисну інформацію.

   

07 березня учні 10 класу Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» подарували  справжнє свято весни  учителям, матерям, сестрам та всім вихованцям школи..Концертна програма складалася із номерів, що пробуджували різнобарвні емоції: щирі, натхненні,  чутливі (пісні, присвячені матерям). А ще веселили присутніх жартівливими сценками із життя реальних та ідеальних жінок. Варто відзначити високу акторську майстерність учнів, уміння перевтілюватися у різноманітні образи. Зокрема, деяким хлопцям довелося приміряти на себе жіночі ролі. Особливо запам’ятався глядачам вальс, який одночасно танцювало 5 пар. Цей номер концертної програми учні подарували своєму дорогому наставнику – Анні Володимирівні Фірич.

Дякуємо учням 10 класу за подароване свято і бажаємо їм подальших творчих успіхів.

            

 Правовий турнір «Pravo-Quiz 2018» 

У суботу, 3 березня, команда учнів «Правознайки» (Шелемех Станіслав (капітан команди), Баліцька Аліна (11 клас), Лазар Анастасія ,Забронська Діана (11 клас), Курило Марічка, Хомутник Оксана (9 клас)) Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» під керівництвом учителя правознавства Завадки М.М. взяли участь  у правовому турнірі “Pravo-Quiz”. Захід організували й провели волонтери Львівського обласного молодіжного центру спільно з представниками Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.  Близько 20 команд Львівської області, попередньо зареєструвавшись, мали можливість брати участь у такому турнірі.

Турнір проходив у форматі “Брейн-рингу” з раундною системою.Учасників змагання чекали цікаві інтерактивні завдання та ігри, з креативно-логічною складовою. Перші три раунди складалися з 10 запитань відкритого характеру, ( час виконання завдання-2хв). Четвертий раунд містив по  2 правові ситуації (час виконання- по 5хв на кожну).

Після першого раунду «Правознайки» опинились на першому місці разом з іще двома командами, отримавши 8 балів з 10. Після другого раунду лідерами залишились дві команди. Під час третього раунду «Правознайки» поступились 1 балом команді «Ліга справедливості» зі Стрия. І хоча у четвертому раунді, після аналізу двох ситуацій, «Правознайки» зірвали шквал оплесків і щире захоплення організаторів, цей 1 бал третього раунду став вирішальним : Сихівська «Феміда» отримала 3 –є місце, а наші «Правознайки» - другі, і з відривом у 1 бал. Перемогу святкувала «Ліга справедливості» м.Стрий, але у фінал вийшли ще і наші «Правознайки».

Всі учасники цьогорічного турніру отримали нагороди та подарунки від партнерів заходу (іменні сертифікати учасників, книгу на вибір, квитки на атракціони у парк культури, а переможці на – квиток на каток), а також море позитивних вражень, адже після кожного раунду змагань учасники знайомились між собою, фотографувалися, пили каву чи чай.

                        

             

02 березня 2018р. учні  Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» разом з своїми наставниками взяли участь у ІХ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

Вишиванки, квіти-соняшники, соняшники-емблеми додавали святкового настрою…

У присутності учнівського самоврядування адміністрацією школи було відкрито конверт із завданнями.

Усі учасники старанно і уважно виконували завдання, хвилювалися і тепер з нетерпінням чекають результатів гри .


            

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у  Середкевицькому НВК було проведено ряд заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої…

У цей день молодші школярі разом зі своїми наставниками проявили найбільшу ініціативу.  У дружньому колі початкової школи панувала святкова атмосфера. Учні  4 класу донесли до присутніх цікаву інформацію з історії виникнення свята. Неабиякі таланти показали школярики у конкурсі читців віршів про мову та у конкурсі малюнка,  демонструючи красу мови та велич і своє шанобливе ставлення до неї. А також усі учні школи разом з учителями словесності написали «диктант єдності», рекомендований Інститутом модернізації змісту освіти. ( Роботи високого рівня будуть відзначені грамотами на понеділковій лінійці) Шкільна бібліотека розмістила виставку ’’Не бійтесь заглядати у словник…’’

               

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
uCoz