Сайт Середкевицького НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

З метою вивчення пріоритету професій серед учнівської молоді, школярі Середкевицького НВК під керівництвом соціального педагога Токар Г.С. взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей у ДНЗ «Новояворівське ВПУ». Цікаві екскурсії у виробничих майстернях, відвідування гуртожитку, розповіді майстрів про важливість тієї чи іншої професії у сучасному суспільстві - залишили у відвідувачів неабиякі враження та спонукали до роздумів щодо вибору майбутньої професії. А їх у ДНЗ «Новояворівське ВПУ» чимало. Серед жіночих є такі: перукар,кухар-кондитор,офіціант, бармен, кравець, закрійник. А юнаки можуть обрати професії слюсара з ремонту автомобілів, токара, водія автотранспортних засобів категорії ”С”
оператора комп’ютерного набору, обліковця з рєєстрації бухгалтерських даних
електрогазозварника, електромонтера з ремонту та обслуговування автомобілів, водія автотранспортних засобів категорії ”С” 
Столяра будівельного, тесляра, 
муляра, штукатура, лицьовальника-плиточника, монтажника гіпсокартонних конструкцій, маляра. Дякуємо адміністрації ДНЗ «Новояворівське ВПУ» та педагогічному колективу за теплу та гостинну атмосферу, за корисну, цікаву і таку потрібну інформацію щодо правильного вибору майбутньої професії серед учнівської молоді.

     

Вітаємо!!!
11 квітня на базі опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ст.» відбувся окружний етап фестивалю-конкурсу (вокальна частина) «І слово, і пісня, матусю, тобі». Вітаємо з перемогою Токар Анжеліку – уч.5 кл, Білець Софію – уч.5 кл. (дует),Антонів Дану- уч 8 кл. (соло),шкільний ансамбль «Дзвіночок» та музичного керівника Рошка Михайла Петровича. Дякуємо за плідну працю і бажаємо усім успіхів та перемог у наступних етапах конкурсу!

   

Вітаємо з перемогою команду 
Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»
5 квітня 2019 року відбулися районні спортивні змагання з волейболу. Наша команда посіла ІІ м. (серед шкіл Немирівського освітнього округу – І м. (змагання відбулися 21.03.2019)) Дякуємо за працю учителю фізкультури Ферцовичу Андрію Володимировичу та учасникам змагань:Жуковському Назарію, Зінчуку Ігору- учням -8-го кл., Приходу Андрію – учневі 9 -го класу, Воркові Максиму, Баліцькому Юрію,Задорожному Андрію - учням 10 кл., Кульпі Богдану , Товарянському Тарасу– учням 11кл. Бажаємо усім і надалі бути успішними!!

  

Навчальний семінар у Середкевицькому НВК
Відповідно до плану роботи освітнього закладу, соціальний педагог Токар Ганна Степанівна та практичний психолог Кожушко Марія Володимирівна 29.03.2019 провели навчальний семінар на тему: «Ненасильницьке спілкування - мова життя». Метою заняття було ознайомити присутніх з різними моделями спілкування та їхніми особливостями, оптимальними шляхами виходу з проблемних ситуацій, розвивати уміння й навички ненасильницького спілкування,підвищити рівень поінформованості з обговорюваної теми,ознайомитися з різними моделями спілкування та їхніми особливостями,відпрацювати навички ефективної взаємодії під час використання різних моделей спілкування, формувати бажання подальшого самовдосконалення.
Цікаві та ефективні форми роботи від організаторів, дружнє спілкування в групах, доброзичлива атмосфера, додавали бажання працювати та вирішити ряд завдань: підвищити рівень поінформованості з обговорюваної теми,ознайомитися з різними моделями спілкування та їхніми особливостями,відпрацювати навички ефективної взаємодії під час використання різних моделей спілкування, формувати бажання подальшого самовдосконалення. 
Дякуємо соціальному педагогу Ганні Токар та практичному психологу Марії Кожушко за цікаво проведений семінар.

 

Переможці конкурсу малюнка про мову

    

«Шевченко наш. Він для усіх століть»
Під такою назвою 14 березня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» під керівництвом заступника з НВР Різник В.П. та педагога-організатора Антонів О.І., відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 205-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Свято розпочала учениця 5 класу Токар Анжеліка, прочитавши напам’ять уривок із поеми «Княжна» («Зоре моя, вечірняя…). Учасники сценки із життя малого Тараса (Кульпа Остап, Антонів Данна, Антонів Назар, Фірич Захарій, Токар Анжеліка, Курило Степан) показали його мрійником, вигадником і мандрівником. Актори вказали на те, що ще в малому хлопчикові сусіди бачили велику людину.
Ведучі вечора Білець Тетяна й Кульпа Антоніна нагадали присутнім основні теми творчості Кобзаря.
Шевченкове бачення трагізму жіночої долі мистецьки передала Шелемех Аліна, продекламувавши поезію «Лілея». У виконанні учениць 6 класу прозвучали вірші Тараса Шевченка «За сонцем хмаронька пливе» (Рудик Анастасія) та «І досі сниться…» (Білець Марта). Про козацьку славу та незнищенність української духовної спадщини нагадала Антонів Соломія, прочитавши напам’ять уривок із вірша «До Основ’яненка».
Що ж до вокальної частини вечора, то особливо вразила гостей свята сучасна версія пісні «Тополя» на слова Тараса Шевченка у виконанні Антонів Данни та Антоніва Назара. Ансамбль «Дзвіночок» під керівництвом Рошка Михайла Петровича виконав пісню «Думи мої», а дует Антоніва Назара і Кульпи Остапа ― «Бандуристе, орле сизий».
Бібліотекар Баліцька Любов Володимирівна підготувала виставку творів Т. Шевченка та шевченкознавчої літератури.
Директор освітнього закладу Ферцович Марія Степанівна подякувала учням за активну участь у святі, за те, що люблять і шанують нашого пророка Тараса Шевченка.
На завершення свята усі присутні заспівали Шевченків «Заповіт». Хоча заповітна мрія Тараса Шевченка здійснилася ― Україна стала незалежною державою, але твори поета і досі не втратили своєї актуальності. Вони не тільки виховують в нас гордість за героїчне минуле нашого народу, а й почуття вірності народній справі і безмежної відданості своїй Батьківщині.

   

Web-квест «Українською в соцмережах – закон!»

З метою пропагування грамотної , активної комунікації рідною мовою,
сприяння ефективному вивченню української мови,толерантного дотримування правил спілкування в соцмережах, учителем української мови та літератури Ферцович М.С.,був проведений відкритий урок у 7 класі на тему: Web-квест «Українською в соцмережах – закон!»
Перед початком уроку учнів вразила неймовірна кількість листів у різнокольорових конвертах – на партах, на дошці – всюди. Це забезпечило емоційний сплеск та налаштувало школярів на міркування, що є необхідною умовою ефективного спілкування.
На великому екрані – веб-сторінка з мережі Інстаграм, на яку тьютори викладали інформацію (виконані групами завдання)
Веб-квест, тобто гру в мережі, розпочала Листоноша (Смолинець Юліана) . Вона попросила розпечатати листи, які були у приміщенні, та зачитати їх уголос «ланцюжком». 
У листах – «золоті слова» про людину, про добро, про життя, його сенс , про рідну мову.
Марія Степанівна звернула увагу дітей на те, «що таких паперових листів, на жаль, сьогодні листоноші доставляють адресатам усе менше й менше, бо на зміну їм приходить інший вид комунікації – листування електронне. 
Наступним цікавим заняттям був конкурс - змагання між групами - «Мовний батл».Учні зачитували незвичні повідомлення, адресовані відомими людьми, і написали одноліткам смс-звернення із пропозицією спілкуватися надалі винятково українською мовою. Найцікавіші і найграмотніші повідомлення додавали команді бали до перемоги.
Варто відзначити, що атмосферу тепла, хорошого настрою та відчуття гордості за рідну мову додав перегляд міні-ролику «Леліймо рідне слово!»
Цікавим і творчим був підсумок уроку- написання в групах «Листа в майбутнє».
«Напишімо ж листи в майбутнє! Звернімося до нащадків! Скажімо їм заповітні слова! Закличмо зберігати багатства української мови! …людина, яка проповідує добро, любов і щастя рідною, українською мовою, поважає саму себе, бо черпає корінням наснагу із життєдайних соків своєї землі, єднаючи теперішнє, минуле і майбутнє…» - такими словами Марія Степанівна завершила урок, надихаючи семикласників якнайкраще продемонструвати свої знання з рідної мови та творчі здібності в «листах у майбутнє».
Учні писали листи, розміщували у мережі, зачитували варіанти з екрану.
Було визначено переможців гри. Свої конверти із «листами у майбутнє» школярі поклали у паперовий ящик із написом « 2028» .

  

Переможці шкільного етапу конкурсу вірша про мову 
серед учнів 5-11 класів:
І місце:Токар Анжеліка – 5 кл, Антонів Олег –10 кл.
ІІ місце:Пелешко Аліна 11кл, Яковишен Вікторія – 5 кл.,Колодич Іванна- 5кл., Пилипець Іван –6 кл., Антонів Софія – 6кл., Смолинець Юліана –7 кл., Білець Тетяна – 8кл4 клас.., Антонів Ангеліна –9кл.,Забронська Діана –11кл.
ІІІ місце:Товарянська Тетяна -5кл., Курило Степан-5кл.
Переможці шкільного етапу конкурсу вірша про мову
серед учнів 1-4 класів:
І місце: Маланій Анна-Марія- 1клас, Фірич Захарій- 2 клас, Баліцький Матвій – 2клас, Токар Роман -3клас.
ІІ місце : Жук Уляна – 3 клас, Клепарівська Олена- 4клас, Шпонарська Тетяна -4 клас

  

Конференція до Міжнародного дня мови на тему: «Кращої, ніж рідна, не буває» 
Дякуємо ученицям 9-10 кл. за активну участь у конференції та за змістовні доповіді на теми:
«Нова доба нового прагне слова» - (Грицишин Наталія- уч.9кл.), «Слів у мові мільйон, вибирайте найкращі…» - (Шелемех Аліна – уч. 9 кл.),
«Збережемо наш скарб-рідну мову» - (Лазар Мар’яна –уч. 10 кл.),
"Мова- душа і гордість нації" – (Курило Марія –уч. 10 кл.),
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова» ( Хомутник Оксана –уч. 10 кл.)

  

Українська – це модно! Українська – це круто!
Єдиній і рідній мові – бути!

Саме під таким девізом учитель української мови та літератури Ферцович М.С. провела квест-гру до Міжнародного дня рідної мови для 1-10 класів.
Метою гри було умотивувати учнівську молодь вивчати рідну мову, оберігати й примножувати її багатства;прищеплювати прагнення здобуття рідномовних знань та пропагування їх у молодіжному середовищі;виховувати почуття гордості за надбання нашого народу.
Усі учасники гри разом зі своїми класними керівниками були запрошені до спортивної зали, сівши групами, по класах за святково прибрані парти. Помічниками у проведенні святкового квесту була «Українська мова»,одягнена у вишиванку (Ледвій Софія, учениця 8 класу). Роль гідів виконували учениці 7-8 класів (10 країн з коронами-написами на голові: Фразеологія, Синтаксис, Лексикологія, Морфологія, Орфоепія, Орфографія, Граматика, Жести, Міміка, Шоу), вони ж і розносили завдання командам.) Бюро подорожей «Мовограй» гостинно відчинили перед учасниками гри Українська мова та її вірні помічники - Добринка і Мирик ( Фірич Захарій та Антонів Ірина- учні 2 класу). Вони гостинно запросили до мандрівки країнами. Десять станцій – випробовувань пройшли учасники квесту! До заходу долучилась уся шкільна родина! І от команди на старті… Путівники в руках! Боротьба запекла, команди зосереджені і наполегливі! Учасники довели, що мають знання! Знають рідну мову! Але на досягнутому не зупиняються. Бо, за словами Франсуа Вольтера : «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя».

  

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
З метою розширення та поглиблення знань учнів з української мови, літератури, народознавства, історії, 5 березня 2019р. школярі Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» разом з своїми наставниками взяли участь у Х Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».
Вишиванки, квіти-соняшники, соняшники-емблеми додавали святкового настрою…
Усі учасники старанно і уважно виконували завдання, хвилювалися і тепер чекають результатів гри .

  

Засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу
Під час тижня рідної мови, у Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст._ДНЗ» відбулось засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу. Відкритий урок з української мови провела учитель української мови та літератури Різник Віра Петрівна у 6 класі на тему: «Узагальнення і систематизація знань учнів з теми: «Прикметник»». Метою уроку було повторити, систематизувати та поглибити знання учнів про прикметник як частину мови;навчати робити дослідження, лінгвістичний експеримент та сприяти розвитку аналітичного мислення;формувати вміння розпізнавати прикметники в мовленні, визначати рід, число та відмінки прикметників, з’ясовувати їх синтаксичну роль та їх роль у мовленні;розвивати комунікативні уміння , навички вживати прикметники в усному та писемному мовленні, сприяти збагаченню образного мислення шестикласників, удосконалювати навички роботи в групі, виховувати шанобливе ставлення до рідної мови, народних звичаїв і традицій. 
Урок проведено на високому методичному рівні. Учитель доречно використала такі інтерактивні технології: робота в парах, групах, мозковий штурм, незакінчені речення. Оригінальною була робота щодо вживання короткої та нестягненої форми прикметників в усній народній творчості. Усі присутні прослухали записи виконання народних пісень односельчанами, в яких звучали саме короткі та нестягнені форми прикметників. Підсумок уроку пройшов у формі презентації вивченого з теми: « Прикметник» - захист самостійно виготовлених виготовлення лепбуків. 
Варто відзначити, що Різник В.П. створила атмосферу позитивного настрою для праці на уроці, можливість вільно висловити свою думку і вислухати товариша, що й стало хорошими показниками досягнення цілей уроку.

  

Тиждень рідної мови у Середкевицькому НВК
Відповідно до плану роботи освітнього закладу, у Середкевицькому НВК з 21.02. по 06.03було проведено тиждень рідної мови. З метою виконання Закону України про мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання любові, пошани до рідного слова та підвищення рівня знань учнів з мови, у школі проходив тиждень рідної мови. У цей час було проведено ряд заходів: учнівська лінійка присвячена Міжнародному дню рідної мови (відповідальні Різник В.П., Шелемех Л.С та Антонів О.,), конференція серед учнів 9-10 кл. на тему: «Кращої, ніж рідна, не буває»(відповідальні Шелемех Л.С., Різник В.П.,Токар Г.С),відбулось засідання методичної комісії учителів гуманітарного циклу(відкритий урок у 6 кл. провела Різник В.П та у 7кл.- Ферцович М.С. ), проведено конкурс на кращого читця поезії про рідну мову серед учнів 1-4кл (відповідальні учителі української мови та літератури і класні керівники 1-11кл.), конкурс малюнка на тему: «Яке прекрасне рідне слово!» (відповідальний учитель образотворчого мистецтва Ферцович А.В. та класні керівники 1-11кл.), конкурс «Грамотій» серед учнів 1-11кл. (долучилися до написання диктанту єдності «Україна в нас одна »( Лист ІМЗО від 31.01.2019 №22.1/10-293 “Про відзначення Міжнародного дня рідної мови в Україні”)),взяли участь у Х Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»(відповідальні Ферцович М.С.,Фірич А.В. ,Антонів П.Г., Шелемех Л.С., Різник В.П., Токар Г.С.), у районному конкурсі «Казкар», який проводився серед учнів 5-6 класів району (наша учениця 6 кл. Токар А.М. посіла ІІ м.) А підсумком тижня був квест на тему:«Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!» серед учнів 1-11кл., який організувала і провела директор, учитель української мови та літератури мови Ферцович М.С.
Усі переможці конкурсів були відзначені грамотами, подяками та невеличкими призами.
Дякуємо усім, хто став частинкою великої спільної справи, що об’єднує усіх свідомих громадян – плеканні української мови!

«Ні» – спалюванню сухої трави!
12 березня у Середкевицький НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» завітала фахівець із екоосвіти Регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» Задорожна Надія Ігорівна. Гостя розповіла нашим п’ятикласникам про заборону спалювання сухої трави. Учні були активними учасниками бесіди про шкоду, яку завдає довкіллю спалювання сухої трави та побутових відходів. Багато дітей розуміє перевагу компостування органічного сміття над спалюванням. Наталія Іванівна Сирота, учитель природознавства, підвела підсумки такої розмови, наголошуючи, що кожен акт підпалу - це злочин проти природи. А шкільне учнівське самоврядування під керівництвом педагога-організатора Антонів О.І намалювали плакат на тему:«Не паліть траву! Вони теж хочуть жити!» і провели флешмоб.
Сподіваємося, що такі заняття сприятимуть вихованню в учнів відповідального ставлення до навколишнього середовища.

  

«Первоцвіти просять захисту»
Відповідно до листа Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» щодо акції «Первоцвіти просять захисту» 12 березня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» було проведено екоурок. Перед учнями 7–8 класів виступила фахівець із екоосвіти Регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» Задорожна Надія Ігорівна та учитель біології нашого освітнього закладу Климак Марія Михайлівна.
Доповідачі ознайомили учнів із основними видами найбільш рідкісних весняних квітів, поширених на території України (всі види підсніжників, сон-трава, шафран, дикоростучі тюльпани, горицвіт, цикломен та ін.). Деякі з них характерні для нашого регіону. Ці рослини підлягають суворій охороні згідно з Положенням про Червону книгу України. Їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати. Первоцвіти приваблюють браконьєрів не лише через привабливий вигляд квітки, а й через лікарські властивості більшості рідкісних рослин. 
Марія Михайлівна наголосила, що правопорушниками є і продавці, й покупці первоцвітів. Адже відоме правило ринку: попит формує пропозицію. Відрадно, що цього року на львівських ринках правоохоронці оштрафували продавців підсніжників на понад 10 000 грн. Штраф за одну зірвану рослину становить від 49 до 62 грн. 
Надія Ігорівна та Марія Михайлівна закликали учнів бути свідомими громадянами та бережно ставитися до рідкісних і неповторних дарів природи.
Свою позицію щодо охорони первоцвітів учні висловили через флешмоб.

«Престижна професія – успішне майбутнє»
5 березня учні 10–11 класів Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» разом із заступником директора з НВР Різник В.П.відвідали Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І–ІІІ ст.». За сприяння відділу освіти Яворівської РДА тут проходила зустріч випускників Немирівського освітнього округу із головним спеціалістом відділу освіти Яворівської РДА Коваль Наталією Василівною, заступником начальника відділу надання соціальних послуг Яворівської філії Львівського обласного центру зайнятості Гозою Михайлом Петровичем, представником іміджево-видавничого центру Національної гвардії України Прокопівим Петром Михайловичем. Петро Михайлович через відеоролик та бесіду ознайомив учнів із особливостями підготовки військових фахівців у Національній академії Національної Гвардії України. Вказаний освітній заклад локалізований у Харкові, проте має філію у Києві. Серед перелічених спеціальностей дівчат особливо зацікавила філологія (військовий перекладач) та правознавство. Учні заповнили анкети, у яких вказали наскільки їх зацікавила почута інформація.
Михайло Петрович Гоза закликав випускників обирати робітничі професії, які є затребованими на регіональному ринку праці. Зокрема наголосив на тому, що закордонні фірми, які мають свої підприємства у нашому районі, пропонують роботу швачкам і набирають у штат не лише дівчат, а й хлопців (вантажники, сортувальники тощо). Професіонали добре заробляють в Україні, немає потреби шукати роботу за кордоном.
Таким чином, десятикласники ще мають час, щоб обрати бажаний фах, а от випускникам важливо не помилитися у виборі майбутньої професії та освітнього закладу, де будуть її здобувати. Сподіваємося, що отримана на зустрічі інформація буде корисною і допоможе учням зробити правильний вибір.

 

Вітаємо з перемогою!
13 березня 2019 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбувся районний конкурс читців поезії Тараса Шевченка серед учнів 9 -их класів. Вітаємо ученицю 9-го класу Шелемех Аліну та її наставника Фірич Анну Володимирівну з перемогою (ІІІ м). Дякуємо за плідну працю і бажаємо й надалі бути успішними!!!

Без свята немає святині
Кришталяться будні у часі
А Жінка – найстарша Богиня
В сімейному іконостасі

Під таким гаслом 7 березня у Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» проходило родинне свято, яке організували учні 9 класу під керівництвом класного керівника Хомутник Любові Федорівни.
Почесними гостями були дорогі бабусі та матусі учнів 9 класу. Свято розпочали ведучі Антонів Ангеліна й Грицишин Наталія, які на фоні мелодії Т. Альбиноні «Адажио» читали легенду про створення Богом жінки. Наступними виступили Шелемех Аліна й 18 хлопців класу, які звернулися до гостей із словами привітання та вдячності дорогим жінкам.
Важливо, що гості самі брали активну участь у святі. Ансамбль матерів (Шелемех Леся, Кульпа Ірина, Шпонарська Надія, Антонів Леся, Дукаль Марія, Лазар Віра, Ферцович Галина, Русин Ірина) виконали пісні «Виростеш ти, сину», «Де Рось і Росава» (разом із бабусею Білець Надією). Також матері продекламували поезію «Я просто жінка».
Вразили акторською майстерністю учасники інсценізації «Іван шукає жінку за кордоном»: Кульпа Остап, Дукаль Роман, Шелемех Аліна, Грицишин Наталія, Антонів Ангеліна, Антонів Соломія, Антонів Тетяна, Ферцович Соломія, Баліцька Вероніка, Іванченко Марія, Шведюк Христина.
Дівчата також виконали пісні «Дякую Тобі, мамо», «Рідні батьки», «Подяка бабусям».
Для усіх дівчат та жінок, присутніх у залі, хлопці 9 класу затанцювали запальний сучасний танець.
Надзвичайно зворушливо звучала пісня «Розкажи мені, мамо» у виконанні Кульпи Ірини та Кульпи Остапа, діалог Лазар Віри і Лазара Максима, Шпонарської Надії і Кузьо Ганни (матері та бабусі учня), молитва за дітей, яку прочитала Шелемех Леся.
Розвеселила гостей сценка «Бабуся іде заміж», яку зіграли Залуцький Григорій і Кульпа Остап.
Хлопці 9 класу привітали квітами бабусь, матерів, учителів та своїх однокласниць.
На завершення учасники свята разом із мамами і бабусями виконали пісню «Українська родина».
Дякуємо Любові Федорівні та учням 9 класу за чудове весняне свято, яке засвітило щасливими усмішками обличчя найдорожчих для них жінок.

Рідна мова дається народові Богом…
21 лютого в Середкевицькому НВК відбулася загальношкільна лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови, яка розпочала тиждень української мови та літератури в нашому освітньому закладі.
Вірші про вагу рідного слова для нас, українців, продекламували учні шостого класу( Антонів Софія, Хомутник Анна та Пилипець Іван). Ведучі також нагадали історію цього відносно молодого, але надзвичайно важливого для кожного народу свята.
Учениці сьомого класу своє захоплення рідною мовою продемонстрували через танцювальний флешмоб (керівник педагог-організатор Антонів Ольга Іванівна).

У Середкевицькому НВК вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
20 лютого по всій Україні проходять жалобні заходи, щоб вшанувати безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні. Ми згадуємо наших земляків, які взимку 2013-2014 рр. в обороні нашої свободи і гідності склали свої життя. 
Щоб віддати шану Героям, учні Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. –ДНЗ» під керівництвом педагога-організатора Антонів О. І. провели акцію «Герої не вмирають». Біля стіни пам’яті із зображенням Небесної Сотні учні запалили свічки. Ведучі Лазар Анастасія та Антонів Назар ще раз пригадали нам ті ідеали, які відстоював Майдан. Вони наголосили, що зараз ми не маємо права на безнадію, на відчай і байдужість, бо перед нами очі тих, кого били і катували за спів українського Гімну, кому відтинали руки за Тризуб, над ким глумились за Український прапор….».
Аліна Шелемех прочитала напам’ять поезію Оксани Максимишин-Корабель «Мені наснилось, що вони зустрілись…». Увесь трагізм пожертви молодого життя передано через діалог Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна та українського гімназиста, який поліг під Крутами понад сто років тому. 
Актуально прозвучала пісня-молитва «Прошу в неба й землі: «Не беріть їх собі», яку виконав шкільний ансамбль «Дзвіночок», адже і в наш час українські військові гинуть при обороні Батьківщини.
Дукаль Роман та Курило Марія задекламували поезію «Небесна Сотня».
На завершення присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, убитих на Майдані, під мелодію «Плине кача».Вічна пам’ять Героям…

 

 

День святого Валентина в Середкевицькому НВК
14 лютого ми відзначаємо найромантичніший день у році – день святого Валентина. Чимало приємних клопотів це свято принесло і учням нашої школи, адже необхідно було придбати валентинки, підписати дорогим людям. Важливо було вирішити, яким способом виказати свою симпатію: вкинути листівку у скриньку для валентинок чи, набравшись хоробрості, вручити особисто. У цей день ніхто не був обділений увагою. Кожен клас відвідав Амур (учень 5 класу Білець Ілля), який привітав учителів й учнів зі святом і вручив їм валентинки. Його супроводжували Валентин і Валентина 2018 року (учні 11-го класу Антонів Назарій і Лазар Анастасія). Вони також від щирого серця вітали усіх присутніх зі святом. Бажали не лише кохання, а й взаєморозуміння і злагоди у сім’ях, любові до близьких людей і друзів. Наші Валентин і Валентина роздавали бюлетені учням і вчителям, щоб обрати собі наступників. Позмагатися за звання «Валентин Середкевицького НВК-2019» виявили бажання сім учнів 7-11 класів, за звання «Валентини» – 8 учениць. Більшістю голосів учні та вчителі школи знову обрали «Валентином» та «Валентиною» Антоніва Назарія та Лазар Анастасію. Другими були Кульпа Остап і Курило Марія, третіми – Кульпа Богдан і Баліцька Вікторія. 
Після уроків учні 5–11-их класів мали можливість переглянути відеоролик про шкільну дружбу в нашому освітньому закладі, який підготувала педагог-організатор Антонів О. І. Головні постулати любові нагадали учням актори фільму «Поспішай кохати», зокрема, що любов терпелива, лагідна, жертовна. Це те почуття, яке робить нас кращими.

  

Вітаємо з перемогою!
20 лютого 2019 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбувся районний конкурс «Казкар» серед учнів 5-6 класів, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Токар Анжеліка, учениця 5 класу, (учитель Шелемех Л.С. ) посіла ІІ місце. Вітаємо маленьку казкарку з перемогою і бажаємо їй нових успіхів та творчих досягнень!

09 лютого відбувся обласний етап Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови.
Вітаємо Хомутник Оксану, ученицю10 класу, та її наставника - Ферцович Юлію Володимирівну з перемогою ( ІІІ місце)
Дякуємо за плідну працю і бажаємо й надалі бути успішними!!!

Тиждень історії у Середкевицькому НВК

З метою виховання в учнів любові до Батьківщини, українського народу, його тернової історії,  виховання в учнів патріотизму, поваги до минулого українського народу та з метою мотивації до вивчення історії, вміння працювати у команді, в Середкевицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» з 21.01.2019 по 25.01.2019 під керівництвом учителя історії Хомутник Л.Ф., був проведений  Тиждень історії.

У понеділок, на  загальношкільній лінійці, Любов Федорівна оголосила план проведення заходів на тиждень, а учні 9-го класу висвітлили основні події , приурочені  Дню Соборності України  під гаслом: «Нам берегти тебе, Соборну і єдину ,і нам твою історію творить».  

 «Думати – колективно, діяти – оперативно, сперечатись – доказово – це для всіх обов’язково» , - саме під таким девізом продовжився тиждень історії.

Впродовж цього часу учні 6-9 класів брали участь в «Історичному турнірі», який проходив у чотири етапи для кожного класу окремо. Переможцями стали учні 8-го класу.

Підсумком роботи став Історичний КВК серед учнів 6-8 класів. Ведучі свята (Шелемех А. та  Залуцький Г.) і покровителька історії, її муза – Кліо ( Грицишин Н.)  створили атмосферу позитивного настрою та справедливої боротьби на шляху до перемоги. 

 У змаганнях взяли  участь три команди, а саме:  «Боги Олімпу» (учні 6 кл.),  «Літописці» (учні 7 кл.), «Нащадки козаків» (учні 8 кл.).   

Усі учасники справилися із сімома конкурсами, а саме: «Візитна картка», «Відгадай правильно», «Розминка», «Впізнай особу»,   «Відгадай-поєднай», «Домашнє завдання» та «Запитання з родзинкою

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
uCoz